San Paulo kapinės, Brazilija

2017-10-20
2017-10-20 ATA

San Paulo kapinės, Brazilija


✵ Cemitério da Consolação yra San Paulo miesto, Brazilijos kapinės. Įsikūrusios šiaurinėje Rua da Consolação pusėje Consolação centriniame miesto rajone. Kapinės buvo įkurtos 1858 m. rugpjūčio mėn. 15 d. Tai buvo pirmos, viešos miesto kapinės.
✵ Kapinės yra žinomos dėl kapaviečių – meno kūrinių su statulomis ir mauzoliejais, kuriuos sukūrė tokie menininkai kaip Viktoras Brecheret, Ramos de Azevedo, Luigi Brizzolara ir Galileo Emendabili.
✵ Be jokio abejo, Cemitério da Consolação kapinės paliko neišdildomą įspūdį. Pirma, kad randasi centrinės miesto dalies apsuptyje. Antra – žiūrint iš bet kurios aplink kapines esančios vietos, dėl tvoros aukščio ir įmantrumo, bei apželdinimo, sunku suprasti, jog tai kapinės. Trečia – pačiose kapinėse vyrauja absoliuti tyla, ramybė ir tvarka. Klaidžiojant po kapinių teritoriją, sunku patikėti, kad jos randasi judriausioje ir triukšmingiausioje miesto dalyje.
✵ Kapinėse ypač didelė įvairovė augmenijos. Visa ji išskirtinio grožio ir akivaizdžiai prižiūrima. Vietomis kapinės labiau priminė parką ar botanikos sodą.icon-car.pngKML-LogoFullscreen-LogoGeoJSON-LogoGeoRSS-Logo
San Paulo kapinės, Brazilija

Žemėlapis kraunasi - prašom palaukti...

San Paulo kapinės, Brazilija -23.550769, -46.657305
, ,